На складі

Apple MagSafe 2 85W Power Adapter

  • $ 100MagSafe 2 - заряд позитиву!


MagSafe2 - це фірмовий блок живлення для MacBook від компанії Apple. Зручний у використанні як на роботі, так і вдома. За допомогою такого адаптера харчування ви зможете зарядити свій MacBook поки система знаходиться в сплячому режимі або в активному робочому стані.


Ще в середині 2012 року компанія Apple випустила блок живлення для MacBook Pro з дисплеєм Retina, і це стало саме тим важливим аксесуаром без якого зараз нікуди. Потужність адаптера підбирається в залежності від моделі MacBook і його діагоналі, цієї потужності цілком достатньо, щоб швидко зарядити відповідний акумулятор.


Роз'єм MagSafe2 приєднується до MacBook магнітами і надійно тримається на місці. Навіть якщо хтось випадково зачепить кабель то він безпечно від'єднається від MacBook не заподіявши йому ніякої шкоди і тим більше не скинувши його зі столу. Матеріали з яких виготовлений зарядний пристрій для MacBook підібрані професіоналами своєї справи згідно з найвищими стандартами якості. MagSafe2 - можна сміливо і надійно використовувати щодня.

продуктивність
призначення для Mac
сумісність MacBook
Тип аксесуара Зарядные устройства
Роз'єми для підключень
підключення MagSafe 2

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!