На складі

б/у Apple iPhone 13 Pro Max 256GB Graphite (MLLA3)

Выберите цвет:

Выберите объем памяти:

 • $ 1 090Рекомендовані товари

Що таке Apple iPhone 13 Pro Max?

 • Просто. нереально

  Значно більш потужна система камер. Абсолютно нові відчуття від дисплея. Найшвидший чіп для iPhone. Виняткова міцність. І величезний приріст ресурсу акумулятора. Все це Pro max.

  Камери на новому рівні

  Система камер Pro отримала наймасштабніше оновлення. Покращена апаратна частина дозволяє передати ще більше деталей. Інтелектуальне програмне забезпечення відкриває нові можливості для зйомки фото і відео. Супершвидкий чіп підтримує всі ці інновації. Так ви ще не знімали.

  Ммм, макро

  Нова надширококутний камера з оновленим об'єктивом і потужною системою автофокусу тепер може знімати на відстані всього 2 см від об'єкта. Найдрібніші деталі будуть виглядати масштабно - візерунок листа, лапки комахи або крапля роси. Велика краса.

  І навіть макровідео

  Макрофотографії - це тільки початок. Тепер ви можете знімати і макровідео, навіть уповільнене або таймлапс. Приготуйтеся дивуватися.

  Скоріше б ніч

  iPhone 13 Pro створений для зйомки при слабкому освітленні. Ширококутова камера зі збільшеною діафрагмою і нашою найбільшою матрицею використовує можливості сканера LiDAR для портретів в Нічному режимі. У надширококутної камери з новим автофокусом діафрагма стала значно більше, а матриця - швидше. А у телефотокамери з'явився Нічний режим.

   • Ширококутова камера вловлює до 2,2 рази більше світла при зйомці фото і відео.
   • Надширококутний камера вловлює на 92% більше світла при зйомці фото і відео.
   • Нічний режим тепер на всіх камерах.

Зум йде вперед

У новій телефотокамери фокусна відстань 77 мм і триразовий оптичний зум - ідеальні параметри для класичних портретних кадрів або зйомки фото і відео здалеку. А якщо об'єкт знаходиться поблизу, можна налаштовувати ступінь розмиття фону і експериментувати з ефектами студійного освітлення в портретному режимі.

 • Оптичний зум 3x для телефотокамери.
 • Діапазон оптичного зуму 6x для всієї системи камер.


   Фокус перекладається. ефект проводиться

   Представляємо режим «кіноефектів»

   Тепер iPhone може знімати відео з малою глибиною різкості і робити плавний автоматичний переклад фокуса з об'єкта на об'єкт. Режим «кіноефектів» розпізнає, коли новий об'єкт готовий з'явитися в кадрі, і відразу ж переводить фокус на нього - ваше відео стає ще виразніше. Перевести фокус на інший об'єкт або відрегулювати боке можна і після зйомки. Спробуйте, нам дуже цікаво, що у вас вийде.

   • Режим «кіноефектів» дозволяє регулювати глибину різкості після зйомки
   • Знімайте на будь-яку камеру: широкоугольную, надширококутний або телефото.
   • Підтримує стандарт Dolby Vision HDR.


   Знайдіть свій погляд

   фотографічні стилі

   Фотографічні стилі дозволяють застосувати до ваших кадрам вибрані параметри тону і теплоти. При цьому відтінки неба і шкіри залишаються природними - досягти такого ефекту зі звичайними фільтрами не вийде. Виберіть шаблон Apple: Барвистий, Насичений контрастний, Теплий або Прохолодний. Якщо захочете, можна виставити більш точні параметри для потрібного стилю. Налаштувати стиль зйомки на ваш смак досить один раз, і він буде застосовуватися автоматично.

   • Відтінок збільшуйте для більш яскравих насичених кольорів. Зменшуйте для більш виражених тіней і контрасту.
   • Теплоту збільшуйте, щоб підкреслити золотисті півтони. Зменшуйте, щоб додати більше блакитних відтінків.

   Знімайте. Редагуйте. Надсилайте

   Все це в ProRes

   Це наш перший смартфон, на якому можна повністю зняти і відредагувати фільм в форматі ProRes або в стандарті Dolby Vision.

   ProRes має на увазі високу чіткість зображення і низький ступінь стиснення. Тому прямо на ходу ви можете створювати відеоконтент, готовий до публікацій і презентацій. Тепер проект в ProRes можна почати і закінчити прямо на iPhone. Або відкрити відео з iPhone в форматі ProRes прямо в Final Cut Pro на Mac.

   Чи стане доступно пізніше.

   Маса технологій в кожному знімку

   Smart HDR 4 оптимізує сцену по частинах

   Технологія Smart HDR 4 використовує обчислювальну потужність Neural Engine для машинного навчання і настройки індивідуальних параметрів для кількох людей в кадрі. Наше програмне забезпечення спільно з процесором обробки сигналу зображення автоматично регулює контрастність, освітлення і відтінок шкіри для кожної людини. Щоб все вийшли просто ідеально.

   Deep Fusion аналізує кожен піксель мультиекспозиція

   Якщо в кадрі недостатньо світла, на допомогу приходить технологія Deep Fusion. Разом з системою Neural Engine вона аналізує всі пікселі зображення, знятого з різними експозиціями. З найбільш вдалих областей формується фінальне зображення, в якому максимум деталей і самі найтонші текстури.

   Детальніше про кожній камері

   Теле

   • Фокусна відстань 77 мм
   • Оптичний зум 3x
   • Діафрагма ƒ / 2.8
   • Підтримка Focus Pixels
   • Шестілінзовий об'єктив
   • Функція оптичної стабілізації зображення

   надширококутний

   • Фокусна відстань 13 мм
   • Діафрагма ƒ / 1.8
   • Більш швидка матриця
   • Підтримка Focus Pixels
   • Шестілінзовий об'єктив

   ширококутова

   • Фокусна відстань 26 мм
   • Розмір пікселя 1,9 мкм
   • Діафрагма ƒ / 1.5
   • Підтримка Focus Pixels на всій матриці
   • Семілінзовий об'єктив
   • Функція оптичної стабілізації зображення зрушенням матриці

   Система камер TrueDepth теж на висоті

   Режим «кіноефектів», Фотографічні стилі, Відео в форматі ProRes, HDR-відео в Dolby Vision, Портретний режим, Селфі в Нічному режимі, Smart HDR 4, Deep Fusion і багато іншого так само є і для TrueDepth.

   Нічого собі Селфі

   Процесор A15 Bionic і камера TrueDepth також забезпечують роботу Face ID, виключно надійної технології аутентифікації.

   A15 Bionic - в ньому сила Pro

   Новий 5 ядерний графічний процесор обробляє графіку до 50% швидше, ніж будь-який інший процесор iPhone. Нові ядра продуктивності і ефективності дозволяють вирішувати найскладніші завдання з економією акумулятора.

   Надзвичайно швидка система Neural Engine обробляє до 15,8 трильйона операцій в секунду і забезпечує роботу режиму «кіноефектів», технології Smart HDR 4 і багатьох інших функцій.

   Оновлений процесор обробки сигналу зображення зменшує шуми і налаштовує тональну компресію на абсолютно новому рівні.

   Акумулятор працює ще довше

   iPhone 13 Pro Max працює від акумулятора довше будь-якого іншого iPhone. А з зарядним пристроєм MagSafe вони будуть заряджатися ще швидше.

   • До 2,5 години довше працює без підзарядки iPhone 13 Pro Max.
   • До 1,5 години довше працює без підзарядки iPhone 13 Pro.

   На зв'язку. В моменті

   В iOS 15 ви можете ділитися з співрозмовниками фільмами, музикою та іншим контентом з вашого екрану прямо під час розмови по FaceTime. Повідомлення легко налаштувати так, щоб бачити тільки актуальні на даний момент і фокусуватися на головному. А щоб миттєво відправити електронний лист, зробити дзвінок або прокласти маршрут, досить торкнутися відповідного тексту на фото.

   Ваші дані під захистом

   iPhone дає вам можливість повністю контролювати свої особисті дані та доступ до них. Наочна інформація про конфіденційність допомагає вибирати програми в залежності від того, як вони використовують ваші дані. Додатки повинні отримати дозвіл користувача, перш ніж почати відстежувати його дії в сторонніх додатках і на сайтах. І це лише початок.

   Хороший дизайн корисний для планети

   Всі наші магазини, офіси, дата? Центри та операційні відділи вже працюють з нульовим рівнем викидів вуглецю. До 2030 року нейтральний вуглецевий слід буде і у всіх наших продуктів - а значить, і при їх використанні. В цьому році ми відмовилися від пластикових обгорток для коробок з iPhone 13 і iPhone 13 Pro, що дозволило заощадити 600 метричних тонн пластику. А наші заводи по збірці пристроїв перейшли на повністю безвідходне виробництво.

   Цілий телефон розваг

   Слухайте онлайн пісні, альбоми та збірки від наших музичних редакторів. Дивіться серіали, про які всі говорять. Відкривайте для себе захоплюючі нові ігри. Сервіси Apple - це найцікавіший контент, який завжди у вас під рукою. А Apple One об'єднує їх все в форматі зручною єдиної підписки.

   магія множиться

   Все, за що ви любите iPhone, працює ще краще разом з Mac, iPad і Apple Watch - автоматично, як за помахом чарівної палички. Ви можете відповідати на дзвінки з будь-якого зручного пристрою. Робити на iPhone фотознімки, які будуть тут же з'являтися на Mac. І читати будь-які повідомлення на всіх ваших пристроях. Простіше простого.

   Комплектація

   • iPhone з iOS 15
   • Кабель USB-C / Lightning
   • документація
   апаратні функції
   мережі — GSM, 3G, 4G (LTE), 5G
   — Wi‑Fi 802.11ax (Wi‑Fi 6) с технологией MIMO 2×2
   — Беспроводная технология Bluetooth 5.0
   — NFC с поддержкой режима считывания
   Сенсори — Распознавание лица с помощью камеры TrueDepth (Face ID)
   — Встроенный модуль GPS, ГЛОНАСС, Beidou, Galileo, QZSS
   — Цифровой компас
   — Функция точного определения местоположения iBeacon
   — Барометр
   — Трёхосевой гироскоп
   — Акселерометр
   — Датчик приближения
   — Датчик внешней освещённости
   додатково
   Захист від вологи Рейтинг IP68 по стандарту IEC 60529 (допускается погружение в воду на глубину до 2 метров длительностью до 30 минут)
   Новий або б / у? б/у
   Підтримка 2 SIM Так
   екран
   Дозвіл і технологія Розширений колірний обхват (P3), HDR, True Tone, Технологія ProMotion, Контраст 2 000 000: 1, Тактильний відгук при натисненні, Передня панель Ceramic Shield, Підтримка одночасного відображення декількох мов і наборів символів, Яскравість до 1200 кд / м², Яскравість до 1000 кд / м²
   Камера
   Відео Відео 4K з частотою 24, 25, 30 або 60 кадрів в секунду, HD-відео 1080p з частотою 25, 30 або 60 кадрів в секунду, HD-відео 720p з частотою 30 кадрів в секунду
   Розширення 12 + 12 + 12 Мп. f / 2.8 + f / 1.5 + f / 1.8. HDR-відео в стандарті Dolby Vision до 4K з частотою 60 кадрів в секунду, Корекція спотворень об'єктива, Передова система усунення ефекту червоних очей, Запис уповільненої відео 1080р з частотою 120 або 240 кадрів в секунду, Прив'язка фотографій до місця зйомки, Нічний режим, Формат Apple ProRAW, Кінематографічна стабілізація відео (4K, 1080p і 720p), Відео Таймлапс в Нічному режимі, Підтримка Focus Pixels на всій матриці, Кут огляду 120 градусів, Подвійна оптична стабілізація зображення, Режим «Портрет» з поліпшеним ефектом боке і функцією «Глибина» , Цифровий зум до 15x, Збільшення при відтворенні, Нічний режим для портретів із застосуванням сканера LiDAR, Стереозвук при відеозйомці, Серійна зйомка, Розширений колірний діапазон для фотографій і Live Photos, оптичної стабілізації зображення зрушенням матриці, Відео ProRes до 4K з частотою 30 кд / сек (1080p з частотою 30 кд / сек для моделі 128GB), 6 варіантів портретного освітлення, Шестілінзовий об'єктив, Світлодіодний спалах True Tone з функцією Slow Sync, Автоматична стабілізація зображення, Макро-зйомка, панорамної зйомки, Семілінзовий об'єктив, Режим Smart HDR 4, Формати зображень: HEIF і JPEG, Фотографічні стилі, Захист об'єктива сапфіровим склом, Функція QuickTake, Режим «кіноефектів» для зйомки відео з малою глибиною різкості (1080p з частотою 30 кадрів в секунду), Технологія Deep Fusion
   накопичувач
   Обсяг пам'яті 256GB
   Основні характеристики
   вага 238 г
   колір Graphite
   Модель iPhone 13 Pro Max
   Пам'ять і процесор
   Процесор і частота — Процессор A15 Bionic
   Харчування і акумулятор
   акумулятор — Встроенный литий-ионный аккумулятор

   — Возможность быстрой подзарядки: до 50% заряда за 30 минут при использовании адаптера питания мощностью 18 Вт или больше (продаётся отдельно)

   — Беспроводная зарядка (поддерживаются зарядные устройства стандарта Qi)
   — Зарядка от адаптера питания или через USB-порт компьютера
   Час автономної роботи Відтворення відео: до 28 годин; Перегляд відео в режимі стрімінга: до 25 годин; Відтворення аудіо: до 95 годин

   Написати відгук

   Увага: HTML не підтримується!

   Теги: б/у Apple iPhone 13 Pro Max 256GB Graphite (MLLA3), MLLA3, б / у iPhone