На складі

Custom Apple Mac Pro (Z0P8-MD8782)

  • $ 4 499Apple Mac Pro

Дизайн у новинки дуже дивний. Ця форма не схожа ні на що з того, що ми могли бачити до сих пір. Він більше схожий на маленьке відерце, ніж на всесильний ПК. Але під таким скромним футуристичним дизайном ховається велика потужність, про яку ми будемо говорити трохи пізніше. Чорний, лакований корпус в незвичайній формі виглядає просто космічно. Такий дизайн дійсно припаде до душі творчим особистостям, дизайнерам, фотографам, які люблять все таке неординарне.

Зверху і знизу пристрій оснащений отворами для охолодження. Ну, а як без цього? Комп'ютер дуже потужний, з двома відеокартами "на борту", тому вимагає відповідного охолодження. Сама "кришка" досить легко знімається і після цього можна побачити внутрішню частину. З роз'ємами все досить добре. 4х USB 3.0, 6x Thunderbolt 2.0 (Apple, What?!), 2х гігабітних RJ-45, HDMI 1.4, і аудіо 3.5 мм.

Mac Pro це професійний інструмент для роботи з графікою і відео. Для цього він оснащений 2 відеокарти, які дозволять працювати з відео при розширенні 4k. Комп'ютер не сильно шумить, а тепле повітря швидко розсіюється. При цьому процесор і відеокарти не дуже нагріваються, що забезпечить сталу роботу на високих частотах. У плані потужності, то вона стандартна для таких параметрів. Ігри йдуть майже на максимальних параметрах, звичайно якщо вам це потрібно на OSX. Bioshoсk можна спокійно запускати. Цікавіше по роботі з відео, ви можете застосовувати відеоефекти в реальному часі і це все буде оброблятися без затримок.

Mac Pro - це виключно професійний прилад, може собі дозволити далеко не кожен. Це інструмент для створення контенту, аудіо, відео та фото, а не пристрій для банальних завдань або перегляду фільмів. Потрібно розуміти це, а не критикувати: "Це дорого, тупо, кому це треба ...".

апаратні функції
мережі 2 порта RJ-45 (10/100/1000 BASE-T Gigabit Ethernet)
Wi-Fi 802.11ac + Bluetooth 4.0
накопичувач
Обсяг пам'яті 1024GB / 1TB (SSD)
Основні характеристики
графічний процесор 2 x AMD FirePro D700 (3 ГБ) (6 ГБ загалом)
Модель Mac Pro
Пам'ять і процесор
Оперативна пам'ять 16GB
Процесор і частота 8-ядерный процессор Intel Xeon E5 (3.0 ГГц)

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Теги: Custom Apple Mac Pro (Z0P8-MD8782), Z0P8-MD8782, Mac Pro